Протягом якого терміну секретар Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату повідомляє членам Комісії і заінтересованим особам про дату і час його проведення?

Коментарів: 3
  1. Ірина

    п. 11. Секретар Комісії не пізніше ніж за 10 днів до проведення засідання повідомляє членам Комісії і особам, що беруть участь у засіданні, про дату і час його проведення.

    {Пункт 11 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 806 від 09.11.2016}

  2. dorothy

    Секретаріат Комісії повідомляє про дату, час і місце проведення засідання
    відповідної колегії не пізніш як за десять днів до такого засідання осіб, щодо
    яких має розглядатися питання, та оприлюднює цю інформацію на офіційному
    веб-сайті Комісії.

  3. Ігор

    Секретар Комісії не пізніше ніж за 10 днів до проведення засідання повідомляє членам Комісії і особам, що беруть участь у засіданні, про дату і час його проведення.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: