Протягом якого строку спадкоємці особи, оголошеної померлою, не мають право відчужувати нерухоме майно, що перейшло до них у зв’язку з відкриттям спадщини?

Коментарів: 1
  1. Ірина

    5 років (ст.47 ЦКУ)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: