Протягом якого періоду, приватний нотаріус, нотаріальна діяльність якого припинена, зобов’язаний передати до державного нотаріального архіву усі документи діловодства та архіву приватного нотаріуса?

Коментарів: 1
  1. Оля

    ч.5 ст. 30-1 ЗУ «Про нотаріат»: Особа, нотаріальна діяльність якої припинена, зобов’язана протягом одного місяця з дня одержання копії наказу передати до відповідного державного нотаріального архіву всі документи нотаріального діловодства та архіву приватного нотаріуса. У разі якщо цей строк є недостатнім, він може бути продовжений рішенням Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, але лише один раз і не більше ніж на місяць.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: