Протягом скількох днів державні органи зобов’язані надати інформацію стосовно ідентифікації клієнта у разі витребуванням її нотаріусом?

Коментарів: 2
  1. Тетяна

    Протягом 10 робочих днів , з дня отримання запиту

  2. Юлія

    п.6. ст.6 ЗУ “Про запобігання….” Суб’єкт первинного фінансового моніторингу має право витребувати, а державні органи, державні реєстратори зобов’язані протягом десяти робочих днів з дня отримання запиту надати відповідно до законодавства інформацію, що стосується ідентифікації та/або що необхідна для вивчення клієнта, уточнення інформації про нього або проведення поглибленої перевірки клієнта. Зазначена інформація подається безоплатно. Порядок подання інформації визначається Кабінетом Міністрів України.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: