При переході спадкового майна до держави свідоцтво про право на спадщину видається:

Коментарів: 3
  1. Наталія

    Відповідному фінансовому органу

  2. Анастасія

    В питанні нема посилання на порядок переходу спадщини. А якщо держава є спадкоємцем за заповітом?
    При переході спадкового майна до держави свідоцтво видається відповідному фінансовому органу (ст. 67 ЗУ Про нотаріат)

  3. Розетта

    На підставі рішення суду про визнання спадщини відумерлою територіальна громада в особі органу місцевого самоврядування стає власником спадкового майна. СУДОВЕ РІШЕННЯ ПРО ВИЗНАННЯ СПАДЩИНИ ВІДУМЕРЛОЮ СЛІД РОЗГЛЯДАТИ ЯК ПРАВОВСТАНОВЛЮВАЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ, а тому потреба в подальшому нотаріальному чи іншому оформленні прав територіальної громади та/або видачі іншого правовстановлювального документа загалом відсутня.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: