Предметом договору купівлі-продажу НЕ може бути:

Коментарів: 2
 1. Наталія

  Предметом договору купівлі-продажу може бути право вимоги,
  якщо вимога не має особистого характеру.

 2. Оксана

  Не може бути право вимоги особистого характеру.

  Стаття 656. Предмет договору купівлі-продажу
  1. Предметом договору купівлі-продажу може бути товар, який є у продавця на момент укладення договору або буде створений (придбаний, набутий) продавцем у майбутньому.

  2. Предметом договору купівлі-продажу можуть бути майнові права. До договору купівлі-продажу майнових прав застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не випливає із змісту або характеру цих прав.

  3. Предметом договору купівлі-продажу може бути право вимоги,
  якщо вимога не має особистого характеру. До договору купівлі-продажу права вимоги застосовуються положення про відступлення права вимоги, якщо інше не встановлено договором або законом.

  4. До договору купівлі-продажу на біржах, конкурсах, аукціонах (публічних торгах), договору купівлі-продажу валютних цінностей і цінних паперів застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено законом про ці види договорів купівлі-продажу або не випливає з їхньої суті.

  5. Особливості договору купівлі-продажу окремих видів майна можуть встановлюватися законом

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: