На який строк нотаріусом може бути відкладено вчинення нотаріальної дії в разі витребування додаткових відомостей або документів?
Коментарів: 6
 1. Світлана

  До 1 місяця

 2. Анна

  Відповідно до частини 3 статті 42 Закону України “Про нотаріат” строк, на який відкладається вчинення нотаріальної дії не може перевищувати одного місяця.

 3. Марина

  не більше 1 місяця

 4. юлія

  1 місяць

 5. Анюта

  :idea:

 6. Анна

  Нотаріальні дії вчиняються після їх оплати, а також у передбачених законом випадках після сплати до бюджету податку з доходів фізичних осіб та в день подачі всіх необхідних документів. Вчинення нотаріальної дії може бути відкладено в разі необхідності витребування додаткових відомостей або документів від фізичних та юридичних осіб або надсилання документів на експертизу, а також якщо відповідно до закону нотаріус повинен впевнитись у відсутності у заінтересованих осіб заперечень проти вчинення цієї дії. Строк, на який відкладається вчинення нотаріальної дії в цих випадках, не може перевищувати одного місяця. (ст. 42 ЗУ Про нотаріат)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: