На який строк вважається укладений договір найму, якщо його строк не зазначений у договорі?

Коментарів: 2
  1. Ирина

    ч. 1 ст. 821 ЦК Украïни
    Договiр найму житла укладаеться на строк, встановлений договором. Якщо у договорi строк не встановлений, договiр вважаеться укладеним на п’ять рокiв.

  2. Ольга

    абз. 1, ч. 2 ст. 763 Цивільного кодексу України – якщо строк найму не встановлений, договір найму вважається укладеним на невизначений строк.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: