На вакансію помічника нотаріуса резюме подала особа, яка працює головним спеціалістом Служби у справах дітей. Чи може вказана особа бути прийнята на роботу помічником нотаріуса за сумісництвом зі збереженням нинішнього місця роботи?

Комментарии: 1
  1. Дима

    Ні, не може.
    Ст. 13 ЗУ «Про нотаріат» — Помічником нотаріуса може бути громадянин України, який має
    вищу юридичну освіту, але не нижче першого рівня (бакалавр),
    володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менш як
    три роки. Не може бути помічником нотаріуса особа, яка має
    судимість, обмежена у дієздатності або визнана недієздатною за
    рішенням суду.
    Помічник нотаріуса не може займатися підприємницькою,
    адвокатською діяльністю, бути засновником адвокатських об’єднань,
    перебувати на державній службі або службі в органах місцевого
    самоврядування, у штаті інших юридичних осіб, а також виконувати
    іншу оплачувану роботу, крім викладацької, наукової і творчої
    діяльності.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: