Набуття права інтелектуальної власності на торгівельну марку засвідчується?

Коментарів: 2
  1. Олеся

    Стаття 494. Засвідчення набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку
    1. Набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку засвідчується СВІДОЦТВОМ. Умови та порядок видачі свідоцтва встановлюються законом.

  2. Оля

    Свідоцтвом (ч. 1 ст. 494 ЦК)
    Набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку, яка має міжнародну реєстрацію або визнана в установленому законом порядку добре відомою, не вимагає засвідчення свідоцтвом (ч. 3 ст. 494 ЦК)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: