Кому може бути подана заява про морський протест?

Коментарів: 3
  1. Инна

    Коллеги, кто-то может пояснить каким образом заява про морской протест может быть подана “іншій посадовій особі, на яку законодавством України покладено здійснення нотаріальних дій”? Згідно з зак-ом України вчинення морських протестів покладено лише на нотаріусів (ст.34, 37,95 ЗУ “Про нотариат”). І морський протест нотаріусами України може здійснюватися тільки щодо українських суден, а щодо іноземних суден морський протест вчиняє посадова особа іноземної консульської установи в Україні. Де тут “посадова особа, на яку законодавством України покладено здійснення нотаріальних дій”. ???

  2. Галина

    Кодекс торговельного мореплавства України
    Стаття 342. Органи, яким робиться заява

    Морський протест заявляється:

    у порту України – нотаріусу або іншій посадовій особі, на яку законодавством України покладено здійснення нотаріальних дій;

    в іноземному порту – консулу України або компетентним посадовим особам іноземної держави у порядку, встановленому законодавством цієї держави.

  3. Юля!

    бути подана нотаріусу в порту України

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: