Кому може бути виданий дублікат заповіту після подачі нотаріусу свідоцтва про смерть спадкодавця?

Коментарів: 2
  1. Ирина

    ….або нотаріусу, яким заведено спадкову справу

  2. Ірина

    Дублікат заповіту може бути виданий спадкоємцям, вказаним у заповіті, виконавцю заповіту, після подачі ними свідоцтва про смерть заповідача. У раз смерті спадкоємців, які були вказані в заповіті, дублікат заповіту може бути виданий їх спадкоємцям після подачі ними свідоцтва про смерть заповідача і померлого спадкоємця.
    р.2.гл.22 п.4 пп.4.1. Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: