Кому заповідач може доручити виконання заповіту?

Коментарів: 2
  1. Лена

    Стаття 1286. Право заповідача на призначення виконавця заповіту
    1. Заповідач може доручити виконання заповіту фізичній особі з повною цивільною дієздатністю або юридичній особі (виконавцеві заповіту).
    2. Якщо заповіт складено на користь кількох осіб, виконання заповіту може бути доручено будь-кому з них.
    3. Якщо заповіт складено на користь однієї особи, виконання заповіту може бути покладено на особу, яка не є спадкоємцем за заповітом.
    2.2. Заповідач може доручити виконання заповіту зазначеній у заповіті особі (виконавцю заповіту) незалежно від того, чи є ця особа спадкоємцем. (Підпункт 2.2 пункту 2 глави 14 розділу II Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України)

  2. Юля!

    Заповідач може доручити виконання заповіту зазначеній у заповіті особі (виконавцю заповіту) незалежно від того, чи є ця особа спадкоємцем.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: