Коли набирає чинності шлюбний договір, який був укладений до реєстрації шлюбу?




Коментарів: 3
  1. Анна

    Відповідно до частини 1 статті 95 Сімейного кодексу України шлюбний договір який укладено до реєстрації шлюбу набирає чинності у день реєстрації шлюбу.

  2. Юля!

    п.п.2.4. глави 5, розділу ІІ Порядку вчинення нотаріальних дій – шлюбний договір укладений подружжям, – у день його нотаріального посвідчення, про що має бути зазначено в тексті договору.

  3. Ольга

    ч. 1 ст. 95 Сімейного кодексу України – якщо шлюбний договір укладено до реєстрації шлюбу, він набирає чинності у день реєстрації шлюбу.
    п.п. 2.4, п. 2 глави 5, розділу ІІ Порядку вчинення нотаріальних дій – шлюбний договір, укладений до реєстрації шлюбу, набирає чинності в день реєстрації шлюбу.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: