Коли набирає чинності шлюбний договір, укладений подружжям?

Коментарів: 1
  1. Ольга

    ч. 2 ст. 95 Сімейного кодексу України — якщо шлюбний договір укладено подружжям, він набирає чинності у день його нотаріального посвідчення.
    п.п. 2.4, п. 2 глави 5, розділу ІІ Порядку вчинення нотаріальних дій — шлюбний договір, укладений подружжям, набирає чинності у день його нотаріального посвідчення, про що має бути зазначено в тексті договору.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: