Ким не може бути посвідчена довіреність військовослужбовця або іншої особи, яка перебуває на лікуванні у госпіталі, санаторії та іншому військово-лікувальному закладі?

Коментарів: 2
  1. ЮЛІЯ

    ст. 245 ЦКУ
    Довіреність військовослужбовця або іншої особи, яка перебуває на лікуванні у госпіталі, санаторії та іншому військово-лікувальному закладі, може бути посвідчена начальником цього закладу, його заступником з медичної частини, старшим або черговим лікарем.
    Довіреність військовослужбовця, а в пунктах дислокації військової частини, з’єднання, установи, військово-навчального закладу, де немає нотаріуса чи органу, що вчиняє нотаріальні дії, також довіреність працівника, члена його сім’ї і члена сім’ї військовослужбовця може бути посвідчена командиром (начальником) цих частини, з’єднання, установи або закладу.

  2. Ірина

    ст.40 ЗУ Про нотаріат
    До нотаріально посвідчених довіреностей прирівнюються:
    1) довіреності військовослужбовців або інших осіб, які
    перебувають на лікуванні в госпіталях, санаторіях та інших
    військово-лікувальних закладах, посвідчені начальниками цих
    закладів, їх заступниками з медичної частини, старшими або
    черговими лікарями;

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: