Ким може бути посвідчений заповіт, в тому числі секретний?

Коментарів: 7
  1. Ірина

    – Згідно ст.1249 ЦКУ секретний заповіт посвідчується нотаріусом.
    – Консули посвідчують секретні заповіти.
    ( п.п. 3.8.8. Положення про порядок учинення нотаріальних дій в дипломатичних представництвах та консульських установах України)

  2. Dorothy

    Консул не посвідчує секретний заповіт ??‍♀️

  3. Лена

    Відповідно до ст.ст. 1251, 1252 ЦКУ Посвідчення заповіту:
    – нотаріусом (державним, приватним);
    – у сільських населених пунктах уповноважені на це посадові особи органу місцевого самоврядування;
    – посвідчені головними лікарями, їх заступниками з медичної частини або черговими лікарями цих лікарень, госпіталів, інших стаціонарних закладів охорони здоров’я, а також начальниками госпіталів, директорами або головними лікарями будинків для осіб похилого віку та інвалідів;
    – капітанами суден (морських, річкових суднах, що ходять під прапором України);
    – командирами (начальниками) військових частин, з’єднань, установ або військово-навчальних закладів;
    – начальниками установ виконання покарань;
    – начальниками слідчих ізоляторів.

  4. Оксана

    Державним чи приватним нотаріусом, консулом.

  5. Вікторія

    Секретний заповіт може бути посвідчений державним та приватним нотаріусом(1251цк)

  6. Зоряна

    Державним чи приватним нотаріусом, консульською установою

  7. Зоряна

    Нотаріусом, консулом.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: