З якою точністю вказується площа земельної ділянки у витязі з Державного земельного кадастру про земельну ділянку?

Коментарів: 2
  1. Тора

    Відомості про значення площі об’єкта Державного земельного кадастру вносяться до нього з точністю до чотирьох значущих цифр після коми (Порядок ведення державного земельного кадастру від 17.10.2012)

    1. Дмитро

      Погоджуюсь з вами. Можу тільки добавити що в ст. 11 ЗУ Про ДЗК зазначено: Відомості про об’єкти Державного земельного кадастру під час внесення їх до Державного земельного кадастру мають відповідати існуючим характеристикам об’єктів у натурі (на місцевості), визначеним з точністю відповідно до державних стандартів, норм та правил, технічних регламентів.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: