З якого моменту виникає право на заставу?

Коментарів: 2
  1. Наталія

    право застави виникає в момент передачі предмета застави, якщо предмет застави відповідно до закону чи договору повинен знаходитись у заставодержателя

  2. Оля

    з моменту укладення договору застави, а в разі, коли договір підлягає нотаріальному посвідченню – з моменту нотаріального посвідчення цього договору.
    Право застави виникає з моменту укладення договору застави, а в разі, коли договір підлягає нотаріальному посвідченню – з моменту нотаріального посвідчення цього договору. Якщо предмет застави відповідно до закону чи договору повинен знаходитись у заставодержателя, право застави виникає в момент передачі йому предмета застави. Якщо таку передачу було здійснено до укладення договору, – то з моменту його укладення.
    Реєстрація застави не пов’язується з моментом виникнення права застави та не впливає на чинність договору застави. (ст. 16 Закону України «Про заставу»)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: