З метою посвідчення заповіту до нотаріуса звернулась особа 16 років, яка стверджує, що має повну цивільну дієздатність, оскільки народила дитину. Які документи, окрім паспорта, на підтвердження цього вимагає нотаріус?

Коментарів: 1
  1. Оксана

    Розділ 1, глава 4, п.3, п.п.2
    У разі перевірки цивільної дієздатності фізичної особи, яка не досягла 18 років і є матір’ю або батьком дитини, нотаріус витребовує свідоцтво про народження дитини, в якому неповнолітня особа записана матір’ю або батьком, та рішення органу опіки та піклування про надання такій особі повної цивільної дієздатності, а у разі відсутності такого рішення нотаріус витребовує відповідне рішення суду.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: