До нотаріуса звернулась особа із проханням засвідчити вірність копії свідоцтва про народження. Оригіналу вказаного свідоцтва особа з собою не має, проте надсилає на електронну пошту відскановане зображення такого свідоцтва. Що має вчинити нотаріус?

Коментарів: 1
  1. Viktoria

    відмовити
    При підготовці до засвідчення вірності копій документів і виписок з них, нотаріус зобов’язаний особисто звірити з оригіналом документа копію чи виписку з документа, вірність яких він засвідчує – п. 2 глава 7 розділ ІІ Порядку вчинення нотаріальних дій

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: