До нотаріуса звернулась особа, місце проживання якої зареєстроване у місті Київ, з проханням посвідчити довіреність. За довіреністю ця особа буде уповноважена на продаж квартири, розташованої у місті Київ. Довіритель – інша жінка, яка через похилий вік та хворі ноги не може приїхати до робочого місця цього нотаріуса у місті Київ. У зв’язку з цим особа просить здійснити нотаріальну дію на виїзді у місті Боярка Київської області. Чи може нотаріус задовольнити це прохання?

Коментарів: 2
  1. Ірина

    Ні, не може задовільнити прохання відповідно до п.4 гл.1 р.1 Порядку та ч.3 ст.13-1 Закону про нотаріат та пропонує звернутися до приватних нотаріусів Києво-Святошинського районного нотаріального округу, Київської області.

  2. Оксана

    Ні
    Нотаріус не вправі здійснювати нотаріальну діяльність за межами свого нотаріального округу, за винятком заміщення інших нотаріусів у випадках, передбачених цим Законом.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: