В якій формі укладається договір застави майна, що НЕ підлягає державній реєстрації?

Коментарів: 2
  1. Таня

    стаття 13 Закону України “Про заставу”

    Договір застави повинен бути укладений у письмовій формі.

    У випадках, коли предметом застави є нерухоме майно, космічні
    об’єкти, транспортні засоби, що підлягають державній реєстрації,
    договір застави повинен бути нотаріально посвідчений на підставі
    відповідних правовстановлюючих документів. Нотаріальне посвідчення
    договору застави нерухомого майна, транспортних засобів
    провадиться за місцезнаходженням (місцем реєстрації) цього майна
    або за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін
    договору, договору застави космічних об’єктів – за місцем
    реєстрації цих об’єктів.

  2. Христина

    У письмовій формі

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: