В якій валюті має бути виражено зобов’язання згідно Цивільного кодексу України?

Коментарів: 3
  1. Дмитро

    Стаття 524. Валюта зобов’язання
    1. Зобов’язання має бути виражене у грошовій одиниці України – гривні.
    2. Сторони можуть визначити грошовий еквівалент зобов’язання в іноземній валюті.

  2. Василь

    ч. 1 ст. 533 ЦК
    у гривнях

    1. Дмитро

      Стаття 533. Грошове зобов’язання має бути ВИКОНАНЕ у гривнях.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: