В яких випадках заставодержатель має право користуватися предметом застави за договором закладу?

Коментарів: 3
  1. Дмитро

    Стаття 46. (ЗУ Про Заставу) Права заставодержателя при закладі (ЗУ Про Заставу)

    Заставодержатель має право користуватися предметом закладу,
    якщо це передбачено договором. Набуті ним доходи спрямовуються на
    покриття витрат на утримання предмета закладу, а також
    зараховуються в рахунок погашення процентів по боргу,
    забезпеченому закладом зобов’язань чи самого боргу.

  2. Наталія

    ЦКУ, Стаття 586. Користування та розпоряджання предметом застави
    1. Заставодавець має право користуватися предметом застави відповідно до його призначення, у тому числі здобувати з нього плоди та доходи, якщо інше не встановлено договором і якщо це випливає із суті застави.
    2. Заставодавець має право відчужувати предмет застави, передавати його в користування іншій особі або іншим чином розпоряджатися ним лише за згодою заставодержателя, якщо інше не встановлено договором або законом.
    {Частина друга статті 586 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1983-VIII від 23.03.2017}
    3. Заставодавець має право заповідати заставлене майно. Правочин, яким обмежується право заставодавця заповідати заставлене майно, є нікчемним.
    4. Заставодержатель має право користуватися переданим йому предметом застави лише у випадках, встановлених договором. За договором на заставодержателя може бути покладений обов’язок здобувати з предмета застави плоди та доходи.

  3. Христина

    Якщо це передбачено договором

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: