Он-лайн тест до кваліфікаційного іспиту нотаріусів

Дане навчальне он-лайн тестування містить базу з 1160-ти питань, які відповідають переліку тестових питань для осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит на право на зайняття нотаріальною діяльністю в 2019 році та затверджених Вищою комісією нотаріату.

Варіанти відповідей до тестових питань є авторськими та частково з реальних іспитів 2018-2019 років, які надані користувачами даного ресурсу!

Проходити тестування можливо в наступних навчальних режимах:

Будемо вдячні за надіслані варіанти відповідей до тестових питань, які ви запам’ятаєте на реальному іспиті цього року, надсилайте на пошту testderz@ukr.net

Всім успіху в складанні іспиту!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (105 баллов, 24 оценок)

Loading...

Коментарів: 227
 1. Олексій

  Питання: набуття права інтелектуальної власності на торгівельну марку засвідчується?
  Відповідь у тестах є не правильною: договором.
  Сслика на законодавство на ст.494 ЦК є актуальною і вірною, там передбачено, що засвідчуєьбся СВІДОЦТВОМ.
  Виправте будь-ласка по можливості

  1. Admin

   Виправлено!

 2. Олексій

  Питання: який правочин є односторонній?
  Відповідь у тестах: є дія однієї сторони, яка може бути представлена однією або кількома особами.
  Вважаю, що це на зовсім вірно, тому, що ч.2 ст.626 ЦК передбачає: Договір є одностороннім, якщо одна сторона бере на себе обов’язок перед другою стороною вчинити певні дії або утриматися від них, а друга сторона наділяється лише правом вимоги, без виникнення зустрічного обов’язку щодо першої сторони.

 3. Оля

  питання
  Хто є замовником спеціальних бланків нотаріальних документів?
  в тесті правильна відповідь-нотаріус
  хоча враховуючи ПОРЯДОК витрачання, зберігання, обігу спеціальних бланків нотаріальних документів і звітності про їх використання:” 12. Замовниками бланків є державні нотаріальні контори, державні нотаріальні архіви, приватні нотаріуси.”
  вважаю правильна відповідь-немає правильної відповіді.

 4. Олексій

  це питання 401

 5. Олексій

  У питанні “Роз’яснення рішення суду” відповідіть (за заявою осіб, які брали участь у справі, або для державного виконавця, приватного виконавця) не правильна. Згідно ст.271 ЦПК – За заявою учасників справи, державного виконавця, приватного виконавця суд роз’яснює судове рішення, яке набрало законної сили, не змінюючи змісту судового рішення

  1. Admin

   Виправлено!

 6. Татьяна

  Законом НЕ віднесено до об’єктів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:
  У Вас неправильна відповідь, а правильна п. 4 ст 5

  корисні копалини, рослини, а малі архітектурні форми, тимчасові, некапітальні споруди, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких можливе без їх знецінення та зміни призначення, а також окремо на споруди, що є приналежністю головної речі, або складовою частиною речі, зокрема на магістральні та промислові трубопроводи (у тому числі газорозподільні мережі), автомобільні дороги, електричні мережі, магістральні теплові мережі, мережі зв’язку, залізничні колії

 7. Наталія

  Немає правильної відповіді у питанні:
  Договір дарування від імені неповнолітньої дитини частини житлового будинку, отриманого в спадщину укладається
  Забороняється дарувати майно неповнолітньої особи, через те такий договір не може бути посвідчений нотаріусом ні за згодою батьків ні за згодою органу опіки та піклування.

 8. Анна

  В онлайн-тесті – Консульська легалізація офіційних документів – це …відповідь в тесті є невірною. Зазначено, що правильна відповідь “Спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, що засвідчує справжність підпису особи під документом і автентичність відбитку печатки або штампа, якими скріплено відповідний документ”

  1. Admin

   Дякую! Виправлено!

 9. Артем

  Вопрос про право собственности на алименты. Правильный ответ – ребенку (ст. 179 СКУ). В тестах правильный ответ по СК без изменений.

  1. Admin

   Напишіть номер питання будь ласка, як на сайті

  2. Артем

   Вопрос 675.
   В тестах сгенерирован был случайно, не помню номер. Но ответ был не верный

  3. Admin

   Дякую! Виправлено!

 10. Алина

  Добрый день, мне интресно

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: