Он-лайн тест до кваліфікаційного іспиту нотаріусів

Дане навчальне он-лайн тестування містить базу з 1160-ти питань, які відповідають переліку тестових питань для осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит на право на зайняття нотаріальною діяльністю в 2019 році та затверджених Вищою комісією нотаріату.

Варіанти відповідей до тестових питань є авторськими та частково з реальних іспитів 2018-2019 років, які надані користувачами даного ресурсу!

Проходити тестування можливо в наступних навчальних режимах:

Будемо вдячні за надіслані варіанти відповідей до тестових питань, які ви запам’ятаєте на реальному іспиті цього року, надсилайте на пошту testderz@ukr.net

Всім успіху в складанні іспиту!

Коментарів: 245
 1. Дороті

  доброго дня, хто небуть вкурсі чи не будуть раптом цього року оновлюватися тестові запитання? дякую

 2. Світлана

  питання 384
  Договір найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) строком на три роки і більше підлягає нотаріальному посвідченню, крім договору, предметом якого є майно державної або комунальної власності, який підлягає нотаріальному посвідченню у разі, якщо він укладений за результатами електронного аукціону строком більше ніж на п’ять років.
  {Частина друга статті 793 в редакції Законів № 501-V від 20.12.2006, № 157-IX від 03.10.2019}

 3. Ylia

  У блоці запитань 200-300,питання за №18 “Нотаріусом у депозит приймаються цінні папери, випущені в документарній формі та складається їх опис. Виберіть, що з перерахованого не зазначається в цьому описі”, првильною відповіддю є :
  “прізвище, ім’я, по батькові державного нотаріуса та місцезнаходження державної нотаріальної контори” ( посилання на пп. 8.2 п. 8 глави 21 розділу II Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України)
  Хоча навпаки тут зазначається, що ” В описі вказуються: найменування та місцезнаходження державної нотаріальної контори або прізвище, ім’я, по батькові та нотаріальний округ приватного нотаріуса, кількість, вид, сумарна номінальна вартість та реквізити цінних паперів”
  Але у питанні йдеться мова, що НЕ зазначається….

 4. Ulia

  Є діючий наказ №1482/31350 “Про затвердження Положення про здійснення фінансового моніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство інфраструктури України”, на сьогоднішній день він чинний, де і зазначено 1 раз на 3 роки. Можливо якесь питання просто схоже на це?

 5. Ulia

  Взагалі помилок дуже багато…

  1. Admin

   так пишіть, які саме знайшли

 6. Вікторія

  ЗАПИТАННЯ: Прийняття пропозиціЇ укласти договір називається ….. далі йде перелік.
  Правильною відповіддю є оферта, але зазначається на сайті, що відповідь неправильна.
  Правильною відповіддю чомусь вважають акцепт

  Тому зустрічне запитання: чому саме так?

  1. Ден

   Тому що Ви трохи заплутались. Оферта – пропозиція укласти. Акцент- прийняття пропозиції укласти. В питанні йде мова саме про ‘прийняття пропозиції’. Тому там все вірно. Доречі, на іспиті такі формулювання питань часто зустрічаються (якщо читати не уважно, можна заплутатись, тому вдумливо, повільно і уважно читаємо самі питання, т.я. дуже легко можна на простому повалитись).

 7. таня

  Шановний адмін, доброго дня. У блоці питань 201-300 питання 83, мені здається, що має бути інша відповідь , а саме “при продажу майна”. Якщо я помиляюсь, обгрунтуйте свою відповідь.

  1. Ylia

   Підпримую Ваш варіант відповіді. Запропонований правильний варіант відповіді якось зовсім… не те

 8. Наталія

  Шановний адмін! Якщо це звичайно можливо, по задачам на основі відзивів учасників екзамену 2019, я у коментарях вношу, які відповіді 100% вірні, можливо з оцих вже точних ви зможете зробити щось подібне до тестування. В цьому році я екзамен не склала, але підготовлене вами тестування особисто мені дуже допомогло, десь половина тестів були взагалі ідентичними з нашими, за тести я набрала 89. Так що величезне дякую за цей проект!

  1. Admin

   Дякую за правки! Трохи пізніше щось буду думати!

 9. Валерій

  Хотілося би, щоб адмін вже опрацював всі 1264 питання, та виклав в розділі випадкові 100 питань

  1. Admin

   Ніхто ж не присилає більше питань з варіантами, тому і не вношу!

 10. Татьяна

  Мені на екзамені попалось запитання щодо фінмоніторінгу, а саме скільки разів на рік відповідальний за фін моніторінг повинен підвищувати свій рівень щось таке. Я завжди вважала, да і у відповідях є відповідь не рідще 1 разу на три роки. А у мене попалось: не рідше 1 разу на рік, на два роки, на пять років, законодавством не передбачено. Та постанова, яка передбачала не рідше 1 разу на три роки втратила чинність. Так з якого НПА можна знайти правильну відповідь, я щось не знахожу.

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: