Задача № 75

Після смерті у 2005 року гр. А. залишилось спадкове майно: земельна ділянка та розташований на ній житловий будинок. Гр. А. при житті склав заповіт на житловий будинок на двох дочок (гр. Б., та В.). До нотаріуса за оформленням спадкових прав крім доньок (гр. Б., та В.) звернулася і непрацездатна за віком дружина померлого (гр. Г).

Які свідоцтва будуть видані нотаріусом та на які частки спадкового майна?

1. Нотаріусом буде видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом на житловий будинок кожній дочці окремо в рівних частках по 1/6 часток. Дружина отримає свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок з обов’язковою часткою 1/12. А також всі троє отримають аналогічні свідоцтва на земельну ділянку по 1/3 кожному.

2. Нотаріусом буде видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом на житловий будинок кожній дочці окремо в рівних частках. Дружина отримає свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок з обов’язковою часткою.

3. Нотаріусом буде видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом на житловий будинок кожній дочці окремо в рівних частках по 1/4 частки. Дружина отримає свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок з обов’язковою часткою 1/12. А також всі троє отримають аналогічні свідоцтва на земельну ділянку.

4. Нотаріусом буде видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом на житловий будинок кожній дочці окремо в рівних частках. Дружина отримає свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок з обов’язковою часткою 1/6.

5. Нотаріусом буде видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом на житловий будинок кожній дочці окремо в рівних частках по 5/12 часток. Дружина отримає свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок з обов’язковою часткою 1/6. А також всі троє отримають аналогічні свідоцтва на земельну ділянку по 1/3 кожному.

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: