Задача № 19

Гр. НІ. видала своєму чоловікові розписку про те, що під час складання заповіту вона вчинить пряму вказівку про усунення від спадщини її сина гр. Л.\

Після смерті гр. Ш. з’ясувалося, що у заповіті її син вказаний спадкоємцем. Більш того, гр. Ш. передала йому за заповітом належне їй цінне майно (квартиру, гараж). Чоловік померлої гр. Ш. звернувся до нотаріуса з питанням оформлення спадщини на його користь.

Чи може нотаріус видати свідоцтво про право на спадщину чоловікові гр. Ш., усунувши гр. Л. від спадщини, згідно поданих документів, чи навпаки свідоцтво про право на спадщину буде видане за заповітом на ім’я гр. Л.?

1. Якщо чоловік не буде пенсійного віку чи не має групи інвалідності, то свідоцтво про право на спадщину за заповітом буде видане на сина Л. Розписки до уваги не беруться.

2. Свідоцтво про право на спадщину за заповітом буде видане на сина Л.

3. Свідоцтво про право на спадщину буде видане на ім’я чоловіка.

4. Свідоцтво про право на спадщину на ім’я чоловіка не може бути видане. Свідоцтво про право на спадщину за заповітом буде видане на сина Л.

5. Свідоцтво про право на спадщину на ім’я чоловіка може бути видане лише на обов’язкову частку, свідоцтво про право на спадщину за заповітом буде видане на сина Л.Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: