Задача № 168

Подружжя звернулось до нотаріуса з документами для посвідчення договору купівлі-продажу належної їм квартири, розташованої у селищі міського типу. З документів вбачалось, що право користування відчужуваним житлом має їх неповнолітня донька. Однак документального підтвердження дозволу органу опіки та піклування не було надано, тому нотаріусом було відмовлено у посвідчені договору.

Який документ повинен винести орган опіки та піклування необхідний для посвідчення правочину щодо нерухомого майна право користування яким має дитина?

1. Витяг з рішення виконавчого комітету районної ради. (є і така варсія)

2. Копія рішення опікунської ради, яке затверджене на сесії районної ради.

3. Копія наказу Комісії з питань захисту прав дитини, створеної при районній державній адміністрації.

4. Витяг з рішення районної адміністрації, який видається службою у справах дітей (п. 67 Постанови КМУ №866 від 24.09.2008 року).

5. Витяг з рішення виконавчого комітету міської ради.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: