Задача № 138

Сторони звернулись до нотаріуса за посвідченням договору купівлі-продажу квартири. Від імені відчужувана на підставі довіреності, посвідченої нотаріусом Канади діє представник.

Чи може нотаріус для посвідчення договору прийняти таку довіреність?

1. Може, тільки після внесення цієї довіреності до Єдиного реєстру довіреностей, за наявності відповідної заяви про реєстрацію довіреності у Єдиному реєстрі довіреностей, підпис на якій має бути нотаріально засвідчений.

2. Тільки за умови консульської легалізації довіреності, за умови її попереднього засвідчення у відповідних федеральному або провінційних органах, (ст. 100 Закону „Про нотаріат”).

3. За умови проставлення уповноваженим органом Канади спеціального штампу „Арозііііе” відповідно до „Гаазької конвенції”, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів від 05.10.1961 р.

4. Ні. Довіреність має бути посвідчена консульською установою України в Канаді. 5. Так.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: