Задача № 118

Під час розлучення Бондаренко С.П. і Бондаренко В.П. вирішили, що їх дитина проживатиме з її матір’ю, Бондаренко В.П. Подружжя Бондаренків між собою домовилися, що обов’язок батька сплачувати аліменти буде припинено у зв’язку з передачею права власності на житловий будинок з надвірними будівлями та спорудами, а також на грошові вклади, що зберігаються на депозитних рахунках АППБ “Аваль”, що мають перейти у власність дитини. Вони звернулися до нотаріуса посвідчити відповідний договір.

Чи може нотаріус посвідчити даний договір?

1. Грошові вклади, що зберігаються на депозитних рахунках АППБ «Аваль» не можуть бути предметом такого договору. І за таких обставин або відмовити в посвідченні договору, або укласти договір тільки на нерухоме майно.

2. Згідно ст. 190 Сімейного кодексу України нотаріус може посвідчити договір про припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно з дозволу органів опіки та піклування. Грошові вклади, що зберігаються на депозитних рахунках АППБ «Аваль» не можуть бути предметом такого договору. І за таких обставин або відмовити в посвідченні договору, або укласти договір тільки на нерухоме майно.

3. Згідно ст. 190 Сімейного кодексу України нотаріус може посвідчити договір про припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно з дозволу органів опіки та піклування. Грошові вклади, що зберігаються на депозитних рахунках АППБ «Аваль» не можуть бути предметом такого договору. І за таких обставин або відмовити в посвідченні договору, або укласти договір тільки на нерухоме майно.

4. Згідно ст. 190 Сімейного кодексу України нотаріус може посвідчити договір про припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно з дозволу органів опіки та піклування.

5. Нотаріус може посвідчити договір про припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно з дозволу органів опіки та піклування.

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: