Задача № 103

У 2007 році помирає гр. А. Заяви про прийняття спадщини до нотаріальної контори подають: донька померлого (гр. Б), рідна сестра померлого (гр. В.), двоє онуків (гр. Г., та Д.), батько яких – син спадкодавця – помер у 2005 році.

Кому та у яких частках нотаріусом має бути видане свідоцтво про право на спадщину за законом?

1. Згідно ст.1261 ЦКУ спадкоємцем 1 черги буде донька померлого а також на підставі ст. 1266 ч.І ЦК в першу чергу можуть бути закликані онуки спадкодавця, які мають право успадкувати частину свого батька за правом представлення. Тому свідоцтва про право на спадщину будуть видані: Доньки померлого гр.Б – на 1/ 2 частку по закону Онукам гр. Г та гр.Д – на 1/ 4 кожному по праву представлення.

2. Спадкоємцями 1 черги будуть донька, онуки.

3. Згідно ст.1261 ЦКУ спадкоємцем 1 черги буде донька померлого а також в першу чергу можуть бути закликані онуки спадкодавця, які мають право успадкувати за правом представлення.

4. Свідоцтва про право на спадщину будуть видані донці та онукам померлого.

5. Спадкоємцем 1 черги буде донька померлого, онуки спадкодавця, за правом представлення. Тому свідоцтва про право на спадщину будуть видані доньці померлого, онуки.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: