Задача № 10

Гр. К. помер у 2002 році. До складу спадщини входить житловий будинок, який належав померлому на праві особистої приватної власності. Дружина гр. К., а також його батьки та брат померли раніше. Єдина дочка померлого – гр. У. відмовилась у встановленому порядку від прийняття спадщини. У зв’язку з цим неповнолітня онука гр. К (донька гр. У), подала до нотаріальної контори заяву про видачу свідоцтва про право на спадщину, як єдина спадкоємиця. Чи має право на спадщину по закону онука померлого гр. К, якщо інших спадкоємців не має?

1. Має, оскільки відноситься до п’ятої черги спадкоємців за законом.

2. Має, оскільки мати відмовилась взагалі від спадщини, а не на її користь (безадресна відмова).

3. Має, лише за згоди органу опіки та піклування.

4. Не має, оскільки онуки не відносяться до жодної з черг спадкоємців за законом (ст. 529 ЦК УССР).

5. Має, оскільки вона є неповнолітньою на день смерті дідуся.



Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: